Parafia-brzezna.pl Oficjalna strona Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w Brzeznej

Strona zawiera informacje z życia parafii, takie jak ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, historia parafii, informacje o duszpasterzach, parafialnym oddziale caritas czy też aktualności parafialne. Poprzez stronę Parafia-Brzezna.pl można również przejść do subserwisów chóru i kościoła ze Strzygańca. Proboszczem parafii jest ksiądz Stanisław Posłuszny. Parafia ulokowana jest w Brzeznej gmina Podegrodzie, w okolicach miasta Nowy Sącz województwo małopolskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego par

OVERVIEW

The site parafia-brzezna.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have downloaded twenty pages within the website parafia-brzezna.pl and found one website interfacing with parafia-brzezna.pl. There is one public communication platforms belong to this website.

PARAFIA-BRZEZNA.PL TRAFFIC

The site parafia-brzezna.pl has seen diverging quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for parafia-brzezna.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-brzezna.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-brzezna.pl

LINKS TO PARAFIA-BRZEZNA.PL

WHAT DOES PARAFIA-BRZEZNA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-brzezna.pl Mobile Screenshot of parafia-brzezna.pl Tablet Screenshot of parafia-brzezna.pl

PARAFIA-BRZEZNA.PL SERVER

We identified that a lone page on parafia-brzezna.pl took six hundred and nine milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
147.135.196.235

We detected that this domain is employing the Apache operating system.

SITE TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site parafia-brzezna.pl states the following, "nauka stanowa dla ojców i matek." I noticed that the webpage also said " Gorzkie Żale, kazanie pasyjne, Msza św." They also stated ", nauka ogólna, odnowienie sakramentu małżeństwa. , nauka ogólna, odnowienie sakramentu małżeństwa. , nauka ogólna, zakończenie. Środa 14 marca, zakończenie. , nauka ogólna, zakończenie. Wyjazdy do chorych zgłaszać w zakrystii." The meta header had parafia as the first keyword. This keyword was followed by brzezna, strzyganiec, and chór which isn't as important as parafia. The other words the site used was ogłoszenia. duszpasterskie is also included but will not be seen by search crawlers.

SEE MORE WEB SITES

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa - Bukowina Tatrzańska

8 października w kościele parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Dekanalny Dzień Młodzieży jako uwielbienie Boga za ŚDM 2016 r. celebrował i kazanie wygłosił ks. dr Wojciech Węgrzyniak - biblista. , a po nabożeństwie ks. Wojciech wygłosił konferencję na temat WSPÓLNOTY. Na koniec pan Krzysztof Bigaj przedstawił nam spektakt pt.

Parafia Bysina

Miło jest nam gościć Cię na oficjalnej witrynie Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bysinie. Witryna pełni funkcje informacyjne, a więc przede wszystkim zamieszczane tu są aktualne ogłoszenia, a także intencje Mszy Świętych. W kolejnych działach przedstawione są najważniejsze informacje dotyczące Naszej parafii, a także udzielanych Sakrametów. Na końcu znajduje się Księga Gości. Za pomocą której możesz wyrazić opinie na temat nowej wersji witryny, jak również zadać pytanie i uzyskać odpowiedź.

Parafia Cambridge

Zgłoszenie do I Komunii Św. Witamy na stronie Polskiej Misji Katolickiej pw. W serwisie można znaleźć informacje dotyczące wydarzeń w Polskiej Misji Katolickiej w Anglii i Walii, terminów Mszy Św. W języku polskim w Cambridge, Brandon oraz Huntingdon a także informacje z życia społeczności polskiej w Cambridge i okolicy, informacje dotyczące Polskiej Szkoły Sobotniej, kursów językowych, jak również innych bieżących wydarzeń z życia polskiej parafii.

Strona parafii Chrystusa Króla w Chybiu - Strona startowa

Time tracking software free windows. Mspy app for android free download. Mobile spy phone iphone 4. Gps tracker windows xp phone. Tracking app for iphone and android. Free iphone 6 Plus spy cam app. Iphone voicemail abhĂśren geht nicht. Time tracking widget windows 8.

Lokalna Polska Misja Katolicka w Coventry

Naszą witrynę przegląda teraz 6. Na stronie Lokalnej Polskiej Misji Katolickiej. Tutaj dowiesz sie o wszystkim, czym żyje polska wspólnota katolicka. Spotykamy sie na Mszach świetych w dni powszednie i niedziele oraz w domu parafialnym, w którym skupia sie życie kulturalne i towarzyskie wspólnoty.